eChomutov - Rodiny společně ukončily letošní zápolení
Nacházíte se zde: eChomutov > eChomutov TV > Rodiny společně ukončily letošní zápolení

Rodiny společně ukončily letošní zápolení

  • popis

  • Místo natáčení

Video

Celý rok si hrát, soutěžit a chodit na výlety. Právě tak se baví rodiny v rámci Rodinného zápolení a za odměnu vyhrávají skvělé ceny.

Děti i dospělí se s kozou Rózou a kozlíkem Rozmarýnkem sešli letos při jedenácti různorodých dobrodružství a na závěr je čekalo slavnostní losování výherců.

Zájezd výherce velmi potěšil. K moři příští rok vycestuje rodina, která si prošla všemi akcemi Rodinného zápolení od samého vzniku. "Nemůžu se z toho vzpamatovat. Ještě nevíme, kam pojedeme, probereme to s manželem, schovám mu to jako vánoční dárek," uvedla výherkyně Radka Širůčková.

Dárečky si ale odnesli všichni účastníci slavnostního zakončení, navíc byly oceněné i nejlepší karnevalové masky a také nejpovedenější vlastoručně vyrobené herbáře. Stovky rodin se již těší na další ročník, který připraví další tradiční i netradiční akce. "Příští rok se sejdeme už 28. ledna 2017 v Aquasvětě na tradiční akci Chomutovská ploutev," pozvala organizátorka Zuzana Šťastná.

Nejen plavci se ale mohou těšit, připravené jsou i výlety do přírody či za poznáním. S kozou Rózou si na své přijdou zkrátka všichni.

 

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz