Chomutované ukázali svůj talent

  • popis

  • Místo natáčení

Video

Chomutované mají opravdu velký talent a nadání snad pro všechno. To se ukázalo při prvním ročníku soutěže Chomutov má talent, který vyvrcholil finálovým večerem v městském divadle.

K vidění byla téměř profesionální pěvecká vystoupení, procítěná taneční čísla, úderná bubenická, ale i gravitaci popírající akrojóga nebo pole dance. "V Chomutově je dětí i dospělých, kteří se věnují tomu, co je baví, opravdu hodně, takže jsem malinko očekával skvělá vystoupení," uvedl ředitel SVČ Domeček Milan Märc. 

Porota měla velmi těžkou práci při výběru šestice nejlepších a navíc celkového vítěze. Nejvíce bodů od poroty a také uznalé reakce s bouřlivým potleskem publika nakonec vynesly na první místo dvojici mladých slečen - osmiletou Natálku a patnáctiletou Marii, které předvedly nádherné cvičení na tyči zvané pole dance.

Soutěž Chomutov má talent může být pro šikovnou dvojici tím pravým odrazovým můstkem. "Možná zkusíme mezinárodní soutěž, třeba mistrovství České republiky nebo tak," uvedla Marie Reifová.

Do finálového večera postoupila dvacítka těch nejlepších Chomutovanů, kterým v hledišti fandily čtyři stovky diváků. Přestože se jednalo o první ročník, zájem byl velmi vysoký. Organizátoři tedy slibují zase za rok pokračování.