eChomutov - Vyhrajte vstupenky na Strašidelnou zoo
Nacházíte se zde: eChomutov > Soutěže > Vyhrajte vstupenky na Strašidelnou zoo
Pondělí, 27 Říjen 2014

Vyhrajte vstupenky na Strašidelnou zoo

Strašidla, stvůry, zombíci a další hrůzunahánějící bytosti se sejdou v Podkrušnohorském zooparku. Dostaveníčko si dají při Strašidelné zoo v sobotu 1. listopadu od čtyř hodin odpoledne. Chcete jít také, vyhrajte lístky s námi. Stačí se stát našimi fanoušky na facebooku a máte šanci vyhrát rodinné vstupné (dva dospělí, dvě děti).  A soutěžní otázka zní: Kolikátý ročník Strašidelné zoo se letos koná?  Odpověď napište do komentářů ZDE

 

Výhru v podobě dvou sad rodinných vstupenek do Strašidelné zoo získá soutěžící, který určí správně ročník. V případě, že to nebude nikdo, vyhrává ten soutěžící, který určí ročník, který bude nejblíže správné odpovědi. V případě, že na výhru bude mít nárok více soutěžících, vítěze určí los. Soutěž končí v pátek v 16 hodin.

Oslavy Halloweenu zpestří ohňová show či lampionový průvod, k poslechu zahraje hudební skupina Úlet. Strašidel se však nikdo nemusí bát, budou se určitě dobře chovat, aby si odnesla drobné dárky. “Oceněné budou nejzdařilejší masky i nejlepší strašák z dýně,” uvedla vedoucí propagace zooparku Martina Pelcová. 

Strašidelný rej je určen pro všechny bez rozdílu věku, kteří podzimní svátek rádi oslaví ve velkém stylu. Důležitá je však poctivá příprava, kdo nepřijde v kostýmu, jako by nebyl. Proto hurá do soutěžení

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz