eChomutov - Soutěžte o vstupenky na hrané prohlídky městské věže
Nacházíte se zde: eChomutov > Soutěže > Uplynulé soutěže > Soutěžte o vstupenky na hrané prohlídky městské věže
Pondělí, 14 Červenec 2014

Soutěžte o vstupenky na hrané prohlídky městské věže

SOUTĚŽTE O VSTUPENKY NA HRANÉ PROHLÍDKY MĚSTSKÉ VĚŽE

Soutež již skončila, vítězkou je Alena Vozková Vitásková. Výherkyni gratulujeme a prosíme ji, aby se nám ozvala do zpráv na FB profilu. Všem ostatním přejeme úspěchy v dalších soutěžích.

A jedeme z kopce, je tu další soutěž. Tentokrát na hrané prohlídky městské věže, o které se postará chomutovské divadlo Nahoď. Jedná se o rychlou soutěž, která končí už tuto středu 16. 7. v 11 hodin. A soutěžní otázka zní: Ve kterém roce byla věž zvýšena o třetí patro se strážním ochozem? Odpověď napište do komentářů pod tímto příspěvkem.

 Výhru v podobě dvou vstupenek na hranou prohlídku získá soutěžící, který určí správně rok. V případě, že to nebude nikdo, vyhrává ten soutěžící, který určí rok, který bude nejblíže správné odpovědi. V případě, že na výhru bude mít nárok více soutěžících, vítěze určí los. 

Komentované prohlídky s divadelními scénkami se budou konat 16., 17., 23. a 24. července a 20., 21., 27. a 28. srpna a to vždy každou celou hodinu od 12.00 do 16.00 hodin. Více zde.

Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz