eChomutov - Vyhrajte lístky do letního kina na film Království lesních strážců
Nacházíte se zde: eChomutov > Soutěže > Uplynulé soutěže > Vyhrajte lístky do letního kina na film Království lesních strážců
Pondělí, 28 Červenec 2014

Vyhrajte lístky do letního kina na film Království lesních strážců

Vemte děti a užijte si film Království lesních strážců pod širým nebem. Soutěž je určena pouze pro fanoušky naší facebookové stránky. Soutěžní otázka zní: Kolik míst k sezení je v letním kině? Odpověď pište do komentářů pod tento příspěvek

Výhru získá soutěžící, který určí správně počet míst. V případě, že to nebude nikdo, vyhrává ten soutěžící, který bude tomuto číslu nejblíže. V případě, že na výhru bude mít nárok více soutěžících, vítěze určí los. A výhrou jsou tři lístky na filmové představení Království lesních strážců, které se koná 01.08.2014 (Pá) od 21.30 v letním kině. Připomínáme, že soutěž je pro fanoušky našeho facebookového profilu – tlačítko To se mi líbí. Soutěž končí ve čtvrtek 31.7. ve 12 hodin.

Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí. Podrobný herní řád najdete nawww.echomutov.cz. 

Trailer:  http://youtu.be/eY-WBdY3CuY

O filmu: 
Zažijte dobrodružství ve světě, o kterém jste dosud neslyšeli. Tvůrci Doby ledové a Ria odhalují neobyčejný, pod povrchem skrytý svět v animované dobrodružné komedii Království lesních strážců. Příběh věčného boje dobra se silami zla, kde dobro ochraňuje přírodu a zlo naopak chce přírodu nemilosrdně zničit.
Bystrá, statečná a tvrdohlavá dívka, taková je sedmnáctiletá Mary, která prožije dobrodružství, o jakém se jí nezdálo ani v nejdivočejším snu! Po návratu do rodného domu se snaží sblížit se svým otcem Bombou, který se jí odcizil. Svérázný a roztržitý profesor Bomba je posedlý zkoumáním pozoruhodné civilizace drobných lesních mužíčků žijících v lesích. Mary dochází trpělivost. Poté, co se kouzlem ocitne v tomto podivném lesním společenství, je ovšem nucena svůj pohled přehodnotit. Pokud se chce dostat zpátky domů, musí partičce zábavných zelených postaviček pomoci, uvěřit v jejich tajuplný svět a zachránit ho. Boj o záchranu lesa se však promění v boj o náš lidský svět. Díky odvaze, kterou Mary prokáže, získá nejen nazpět svého otce Bombu, ale i nové přátele. Královnu lesa – krásnou, bystrou a silnou Taru, která vždy panuje s úctou a vtipem. Obří housenku Nim Galů, známou svou vášní pro večírky, které rovněž nechybí moudrost a praktičnost. Komediální duo hlemýždě a slimáka Hňupa a Hruba, přičemž Hrub se považuje za největšího lamače dámských srdcí v lese. Ostříleného bojovníka Ronina, šéfa elitní lesní jednotky, muže s ostře řezanou tváří a suchým humorem, ochotného za svou královnu položit i život.
Rodinný snímek Království lesních strážců nabitý originálním světem fantazie a jedinečným humorem realizoval režisér Chris Wedge, pro jehož tvorbu je charakteristická mistrovská animace. Za krátký animovaný snímek o stařičkém zajícovi Bunny (1998) získal prestižní ocenění v podobě Oscara a je podepsán i pod dalšími úspěšnými animovanými dobrodružnými komediemi jako Roboti (2005) nebo Doba ledová (2002), za kterou byl nominován na Oscara

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz