eChomutov - Dotek Orientu tentokrát předvedl vzácné hosty
Nacházíte se zde: eChomutov > Zpravodajství > Kultura > Dotek Orientu tentokrát předvedl vzácné hosty
Pondělí, 23 Únor 2015

Dotek Orientu tentokrát předvedl vzácné hosty

Příznivci orientálních tanců si už zvykli, že uprostřed studené zimy je zahřeje Dotek Orientu. Nejinak tomu bylo i v tomto roce. „Opět se zde představí amatérské i profesionální tanečnice a děvčata, co se učí tančit ve Středisku volného času Domeček. Je to takové příjemné setkání všech, kteří mají rádi orientální tance,“ řekla organizátorka Lenka Tomášová.

Dotek Orientu i tentokrát předvedl mnohostrannost orientálních tanců. „Dnes můžeme opět nabídnout folklorní tance i jejich moderní variantu,“ potvrdila Lenka Tomášová a róby tanečnic, z nichž některé vypadaly jako z pohádky Tisíce a jedné noci a jiné se nebály džínoviny, jí daly za pravdu.

Oproti předchozím letům představil Dotek Orientu tentokrát i vzácné hosty. Bollywoodský tanec předvedla tanečnice Barya. „Barbora Slámová je mnohonásobná vítězka řady soutěží u nás i v zahraničí,“ připomněla Tomášová. Perličkou na závěr bylo vystoupení Osamy Mimi Faraga, jehož tanec s pestrobarevnými suknicemi znají i všichni diváci pořadu Československo má talent.

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz