eChomutov - Safari expres nabízí jízdu večerní i pohádkovou
Nacházíte se zde: eChomutov > Zpravodajství > Pozvánky > Safari expres nabízí jízdu večerní i pohádkovou
Pondělí, 14 Červenec 2014

Safari expres nabízí jízdu večerní i pohádkovou

Nádhernou projížďku si mohou užít milovníci zvířat i pohádek v Podkrušnohorském zooparku. O prázdninách se tam konají jízdy Safari expresem, který zaveze cestující do říše pohádek nebo ukáže život zvířat v Eurasii a nočních druhů.

 

Safari expresem se mohou návštěvníci zooparku svézt každý den podle stanoveného harmonogramu. Ten je zaveze do velkých výběhů, kde se expres pohybuje přímo mezi zvířaty. Některé druhy jsou aktivnější ve večerních hodinách, proto se lidé mohou mezi ně dostat i v tuto dobu. Expres totiž v pátek a v sobotu ve čtvrt na devět vyjíždí na večerní projížďky.

Hlavně pro děti je určeno Pohádkové safari. Na dobrodružné cestě se setkají s mnoha pohádkovými postavami a zažijí napětí i zábavu. Do říše pohádek a zvířat expres vyráží o víkendu 8. a 9., poté i 15. a 16. srpna.

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz