eChomutov - L. A. Interiér Chomutov: Vytvořili jsme správnou partu
Nacházíte se zde: eChomutov > Zpravodajství > Sport > L. A. Interiér Chomutov: Vytvořili jsme správnou partu
Středa, 17 Srpen 2011

L. A. Interiér Chomutov: Vytvořili jsme správnou partu

Mužstvo L. A. Interiér Chomutov asi žádný z týmů, které se účastnily Chomutovského poháru, potkat nechtěl. Vždyť tato skupinka příznivců malé kopané je nejúspěšnějším týmem v devatenáctileté historii tohoto turnaje. Tuto pozici hráči potvrdili i letos.

Přitom tentokrát měl tým pod vedením Petra Kasiky před pohárem velké starosti. „Tři dny před turnajem se nám polovina hráčů omluvila pro zranění. Museli jsme tým narychlo doplnit vhodnými typy,“ vzpomínal na těžkosti Kasika a ihned dodal, že se mužstvu nakonec podařilo vytvořit správnou partu. Přesto vedoucí týmu L. A. Interiér přiznal, že tentokrát vítězství neočekávali.

A to hráči L. A. Interiéru ještě netušili, koho na své cestě budou muset porazit. „Před turnajem se síla soupeřů špatně odhaduje, protože se nehraje podle ligových soupisek, a tak každý tým může nastoupit v jakékoliv sestavě,“ vysvětlil Kasika. Jeho tým však věděl, že silným soupeřem už tradičně bývá Cheza Sokolov a rovněž vítěz letošního Duha cupu V.S.V. Chomutov před pohárem vyhlásil, že chce i třetí triumf v rámci přestávky letní futsalové ligy. Dalším těžkým soupeřem byl i Vietcong.

Náhoda tomu chtěla, že hned dva ze tří jmenovaných soupeřů L. A. Interiér na své cestě za pohárem potkal. Zatímco finálové střetnutí s V.S.V. začalo pro hráče Interiéru velice dobře a jen pár okamžiků po začátku utkání skórovali, a pak už svůj náskok jen navyšovali, ve čtvrtfinálovém zápase s Chezou Sokolov museli dotahovat vedení soupeře. „Vyhráli jsme 5:2, ale pro soupeře to byl krutý výsledek. Prohrávali jsme 0:1 a 1:2. Naštěstí jsme ve druhém poločase dokázali vyrovnat a vstřelit i vedoucí branku,“ vyprávěl vedoucí L. A. Interiéru, který připomněl, že další dvě branky jeho tým vstřelil až ke konci zápasu. Přesto se nakonec potvrdilo, že štěstí přeje připraveným. V semifinále hráči Interiéru přešli přes tým Generali 2007 a po finálové výhře 3:0 nad V.S.V. mohli oslavit další triumf.

Dostupné fotografie

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz