eChomutov - Mladí judisté zabojovali v Mohelnici
Nacházíte se zde: eChomutov > Zpravodajství > Sport > Mladí judisté zabojovali v Mohelnici
Pátek, 26 Listopad 2010

Mladí judisté zabojovali v Mohelnici

Stříbrné a bronzové medaile si přivezli žáci a žákyně oddílu judo TJ VTŽ Chomutov z Mohelnice.

Na tuto nejvyšší mistrovskou soutěž postoupilo přes pět kvalifikačních turnajů 14 mladých chomutovských nadějí. Ve váze do 48 kg si přebornický titul vybojovala mladší žákyně Markéta Vlachová. V žácích vybojovali ve váze 30 kg David Vopat stříbrnou medaili a Dominik Pašek bronz. Medailovou sbírku pro judisty VTŽ uzavřel Jan Kittler získáním bronzové medaile ve váze do 60 kg.
Do celkového hodnocení zúčastněných oddílů přispěli umístěním na cenných pátých místech Jan Barcal, Nela Jelínková a na sedmých místech Jaku Jakub Verner a Tomáš Balík.
„Oddíl juda TJ VTŽ Chomutov obsadil v hodnocení oddílů na přeboru ČR v žácích 8. a v žákyních 4. místo, což je dobré vysvědčení pro trenéry pracující s mládeží,“ řekl trenér oddílu Bohuslav Stareček.

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.