eChomutov - Klub národní házené Chomutov hledá nové posily
Nacházíte se zde: eChomutov > Zpravodajství > Volný čas > Uplynulé pozvánky > Klub národní házené Chomutov hledá nové posily
Pondělí, 17 Březen 2014

Klub národní házené Chomutov hledá nové posily

Všechny kluky, kteří mají rádi míčové hry, zve do svých řad Klub národní házené Chomutov. Ten nyní hledá nové posily, které by klubu zajistili kontinuitu i sportovní úspěchy. „Do svých řad rádi přijmeme šikovné chlapce od 6 do 12 let věku,“ řekl trenér klubu Václav Daniška a dodal, že nábor se koná v pátek 4. dubna v 16 hodin na hřišti 8. ZŠ ve Školní ulici.

Chlapci si během tohoto testovacího odpoledne mohou vyzkoušet nový sport, s nímž se nemohou běžně setkat ve škole nebo při dětských hrách. „Chlapci by si s sebou měli přinést oblečení vhodné pro sportovní trénink, tedy nějaké tričko, trenky, tepláky a sportovní boty, aby si mohli sport náležitě osahat přímo v akci,“ upozornil Daniška a připomněl, že by si s sebou malí sportovci měli přinést také láhev s pitím. Chlapci, kterým se národní házená zalíbí, se pak zapojí do běžných tréninků mladších a starších žáků klubu KNH Chomutov.

Ilustrační foto: KNH Chomutov hledá posily do týmu mladších a starších žáků. / Zdroj. KNH Chomutov. 

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz