eChomutov - Soutěž o vstupenky na hrané prohlídky v městské věži
Nacházíte se zde: eChomutov > Zpravodajství > Volný čas > Uplynulé pozvánky > Soutěž o vstupenky na hrané prohlídky v městské věži
Pondělí, 21 Červenec 2014

Soutěž o vstupenky na hrané prohlídky v městské věži

A máme tu druhou soutěž o vstupenky na hrané prohlídky městské věže, o které se postará chomutovské divadlo Nahoď.  Soutěž končí už tuto středu 23.7 v 11. hodin. A soutěžní otázka zní: Ve kterém roce poškodila prudká vichřice městskou věž a ohnula nosnou tyč, na níž byla nasazena makovice a dvouhlavý orel? Odpovědi pište do komentářů pod tímto odkazem. 

 

Výhru v podobě dvou vstupenek na hranou prohlídku získá soutěžící, který určí správně rok. V případě, že to nebude nikdo, vyhrává ten soutěžící, který určí rok, který bude nejblíže správné odpovědi.  V případě, že na výhru bude mít nárok více soutěžících, vítěze určí los.  Vítěz bude  zveřejněn v komentářích.

Komentované prohlídky s divadelními scénkami se budou konat 23. a 24. července a 20., 21., 27. a 28. srpna a to vždy každou celou hodinu od 12.00 do 16.00 hodin.

Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí. Podrobný herní řád najdete na zde.

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz