eChomutov - Německý Poldi navštívil Hornickou
Nacházíte se zde: eChomutov > Zpravodajství > Zprávy z Chomutova > Německý Poldi navštívil Hornickou
Pondělí, 17 Říjen 2016

Německý Poldi navštívil Hornickou

Krajské ředitelství Policie ČR Ústeckého kraje ve spolupráci s Policií ČR ÚO Most a Policejním ředitelstvím Chemnitz v Sasku připravily pro žáky základní školy v Hornické ulici v Chomutově a základní školy z Mostu - Obrnic akci s názvem POLDI LIVE.Byl to zábavný program zaměřený na dopravní výchovu a bezpečnost. Děti v družstvech plnily různé úkoly - poznávaly dopravní značky, geometrické tvary, poskytovaly pomoc zraněnému kamarádovi. Své síly poměřily i ve znalostech o zdravém životním stylu. 

V jedné disciplíně pomohly policistům svými pozorovacími schopnostmi dopadnout zloděje recidivistu. To vše doprovázela hudba, kdy děti cvičily a tancovaly. Na závěr mezi ně přišel maskot německé policie v Sasku - Poldi. Čtvrťáci spolupracovali se zápalem a radostí. V soutěžích nad žáky z Obrnic zvítězili.

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz