eChomutov - Uplynulé soutěže
Nacházíte se zde: eChomutov > Soutěže > Uplynulé soutěže

Uplynulé soutěže

Vyhrajte kartu hledače pokladů hradu Hasištejna

 Netradiční zážitky čekají na hradě Hasištejn malé hledače pokladů. Rodičům dáváme šanci, aby pro ně vyhráli kartu hledače zdarma. A šance jsou velké. Ze správných odpovědí losujeme 10 výherců. A soutěžní otázka zní: Nad údolím jakého potoka stojí hrad Hasištejn?

SOUTĚŽIT ZDE

Výhru v podobě karty hledače pokladům získá soutěžící, který určí správnou odpověď. V případě, že na výhru bude mít nárok více soutěžících, vítěze určí los. Soutěž končí v sobotu v 10 hodin dopoledne.

Soutěžní hra Hledání pokladu hradu Hasištejna, která je určena pro děti do 12 let. se koná v neděli 24.8. přímo na hradě od 10 hodin. Bližší informace najdete na  http://www.hasistejn.cz/page/85_hledani-pokladu-hradu-hasistejna-23-8-2014/

Vyhrajte vstupenky do Aquasvěta a užijte si relax

A opět hrajeme o vstup do Aquasvěta. Soutěž je určena pouze pro fanoušky (tlačítko To se mi líbí) naší facebookové stránky. Soutěžní otázka zní:  Jaké nové atrakce nabízí Aquasvět v plaveckém bazénu?

A)     aquarunner

B)      houpadlo

C)      trampolína

D)     vodní banán

E)      vodní koule

Vyhrajte lístky do letního kina na film Království lesních strážců

Vemte děti a užijte si film Království lesních strážců pod širým nebem. Soutěž je určena pouze pro fanoušky naší facebookové stránky. Soutěžní otázka zní: Kolik míst k sezení je v letním kině? Odpověď pište do komentářů pod tento příspěvek

Vyhrajte vstupenky do Aquasvěta a užijte si relax

A opět hrajeme o vstup do Aquasvěta. Soutěž je určena pouze pro fanoušky naší facebookové stránky. Soutěžní otázka zní:  Kdy byl otevřen Aquasvět? Napište měsíc a rok.  Odpověď pište do komentářů pod tento příspěvek .

Výhru získá soutěžící, který určí správně měsíc a rok. V případě, že to nebude nikdo, vyhrává ten soutěžící, který bude tomuto datu nejblíže. V případě, že na výhru bude mít nárok více soutěžících, vítěze určí los.  A výhrou je karta s přednabitými vstupy v hodnotě 400 Kč. Připomínáme, že soutěž je pro fanoušky našeho facebookového profilu – tlačítko To se mi líbí. Soutěž končí v úterý  29.7. ve 12 hodin.

Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí. Podrobný herní řád najdete na www.echomutov.cz.

Vyhrajte rodinné vstupné do zooparku

Soutěžní otázka zní: Služba „Představujeme vám naše zvířata” aneb komentované krmení probíhá u vybraných expozic? 
a) denně
b) o víkendech a svátcích
c) o svátcích
d) čtyřikrát týdně v podvečer

Soutěžte o vstupenky na hrané prohlídky městské věže

SOUTĚŽTE O VSTUPENKY NA HRANÉ PROHLÍDKY MĚSTSKÉ VĚŽE

Soutež již skončila, vítězkou je Alena Vozková Vitásková. Výherkyni gratulujeme a prosíme ji, aby se nám ozvala do zpráv na FB profilu. Všem ostatním přejeme úspěchy v dalších soutěžích.

Strana 1 z 2

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz