eChomutov - Léto plné soutěží
Nacházíte se zde: eChomutov > Soutěže

Léto plné soutěží

Chcete si užít léto na plné pecky? Tak se pusťte do soutěžení s portálem eChomutov.cz. Je to jednoduché, stačí se stát fanouškem jeho facebookového profilu a už se jen bavit s vyhranými vstupenkami, například do zooparku či nově vybudovaného Aquasvěta v Chomutově.

Vyhrajte lístky na Olympic

Stálice české hudební scény – skupina Olympic - vystoupí v chomutovské sportovní hale. Fanoušci eChomutova.cz mají jedinečnou možnost vyhrát 3x dva lístky na tento jedinečný koncert.  Je to jednoduché, stačí odpovědět na soutěžní otázku:  Jak se jmenovalo první album skupiny Olympic?

Vyhrajte vstupenky na Strašidelnou zoo

Strašidla, stvůry, zombíci a další hrůzunahánějící bytosti se sejdou v Podkrušnohorském zooparku. Dostaveníčko si dají při Strašidelné zoo v sobotu 1. listopadu od čtyř hodin odpoledne. Chcete jít také, vyhrajte lístky s námi. Stačí se stát našimi fanoušky na facebooku a máte šanci vyhrát rodinné vstupné (dva dospělí, dvě děti).  A soutěžní otázka zní: Kolikátý ročník Strašidelné zoo se letos koná?  Odpověď napište do komentářů ZDE

Hrajeme o vstupenky na velkoplošnou diashow cestovatele Leoše Šimánka a o jeho knihu.

 Chtěli byste se vydat na dobrodružnou cestu divokým Aljašským pobřežím? V tom případě s námi soutěžte jako naši fanoušci a vyhrajte 2 vstupenky na diashow Leoše Šimánka nebo jeho cestopisnou knihu. Stačí do komentářů na našem facebooku odpovědět na soutěžní otázku: Kdo je nejmladší člen expedice? Kolik mu bylo let při plavbě na nafukovacích člunech podél pobřeží Aljašky v severním Pacifiku?

Živé obrazy na hradě Hasištejn zdarma? Stačí soutěžit

Živé obrazy na hradě Hasištejn zdarma? Stačí soutěžit

Velký cestovatel Jan Hasištejnský se má vrátit z cest. Na hradě je již netrpělivě očekáván. Na jeho počest je připravována velkolepá hostina. Tak začíná příběh živých obrazů, na který můžete vyhrát dvě vstupenky. A šance jsou velké. Ze správných odpovědí losujeme 10 výherců. A soutěžní otázka zní: Ve kterém století se narodil Jan Hasištejnský, o kterém pojednává příběh?

SOUTĚŽIT ZDE

 
Výhru získá soutěžící, který určí správnou odpověď. V případě, že na výhru bude mít nárok více soutěžících, vítěze určí los. Soutěž končí v pátek v 16 hodin. 

Netradiční prohlídky hradu Hasištejna pod názvem Poutníkův návrat se konají  v neděli 14. září od  9 do 17 hodin (každou půlhodinu). Bližší informace najdete na http://www.hasistejn.cz/page/86_zive-obrazy-na-hasistejne-nedele-14-9-2014/ 

Vyhrajte vstupenky na živé obrazy v městské věži

Milí fanoušci našeho profilu,  je tu pro vás další soutěž o lístky na  hrané prohlídky městské věže, o které se postará chomutovské divadlo Nahoď.  A soutěžní otázka zní: Kolik schodů vede až nahoru k vyhlídkovému ochozu (počítáno ode dveří, ne od brány)? Odpověď napište do komentářů

SOUTĚŽIT ZDE

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

Městské informační centrum

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Infolinka zdarma:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz