eChomutov - Zasílání novinek e-mailem
You are here: eChomutov

Zasílání novinek e-mailem

Chcete-li abyste byli stále v centru dění, nechte si od nás zasílat novinky e-mailem. Budeme vás tak informovat o kulturních, sportovních a volnočasových aktivitách v Chomutově. Pro přihlášení k odběru zpráv využijte následující formulář.

Zaškrtnutím políčka se přihlašujete k odběru vámi zvolených druhů informací. Jednotlivé okruhy lze kombinovat a máte tak možnost si vytvořit přehled akcí, které vás zajímají. E-maily s novinkami jsou zasílany vždy v pondělí.

Vše z volnočasových aktivit
Vše ze sportu
Vše z kultury
Jsme si vědomi významu ochrany osobních údajů a soukromí našich zákazníků, a proto při uchovávání a zpracování Vašich osobních údajů postupujeme v souladu s platnými právními předpisy, zejména se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, se zákonem č.127/2005 Sb. o elektronických komunikacích, a dále dle příslušných ustanovení Občanského zákoníku, jakož i příslušných norem Evropské unie.
captcha
Tooltip

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

City information centre

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Call for free:

800 100 473

e-mail: info@echomutov.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Supported from the European Regional Development Fund
Regional Operational programme of North-West Cohesion Region
„Vision ends up being a dream“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz