eChomutov - Na děti čekala v zooparku strašidla
You are here: eChomutov > About project > news from Chomutov > Na děti čekala v zooparku strašidla
Wednesday, 01 November 2017

Na děti čekala v zooparku strašidla

Připomenout si podzimní svátek zesnulých zamířily do Podkrušnohorského zooparku tisícovky návštěvníků při akci s názvem Strašidelná zoo.Jakmile vstoupily do dětské zoo, chopily se nožíků a začaly dlabat dýně. Šlo o hodně, největší snaha totiž byla oceněná.

Porotě se nakonec nejvíce zalíbila dýně s motivem kočky, další se širokým úsměvem a jedna klasická, ale precizně vyřezaná. Rozhodování o nejkrásnější dýni nebylo jednoduché, snad ještě těžší však bylo vybrat tu nejlepší masku. Velcí i malí si totiž dali vážně záležet.

Jakmile bylo rozhodnuto o vítězích a děti byly dostatečně unavené z her a soutěží, které se konaly po celé odpoledne, vydali se všichni přítomní v průvodu za světel lampionů po strašidelné stezce. “Ta se konala za tmy a na návštěvníky čekalo pětadvacet strašidel,” uvedl Martin Šopf z Podkrušnohorského zooparku.

Zoopark uspořádal Strašidelnou zoo již posedmé, každoročně se těší velkému zájmu lidí nejen z Chomutova.

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

City information centre

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Call for free:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Supported from the European Regional Development Fund
Regional Operational programme of North-West Cohesion Region
„Vision ends up being a dream“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz