eChomutov - Rodinné zápolení letos začalo cvičícím maratonem
You are here: eChomutov > eChomutov TV > Rodinné zápolení letos začalo cvičícím maratonem

Rodinné zápolení letos začalo cvičícím maratonem

  • ACC-DETAIL-PLACE-TAB-DESC

  • TV-PLACE

Related Video

Rodinné zápolení odstartovalo první letošní akcí - Cvičícím maratonem. Rodiny s dětmi obuly tenisky, oblékly sportovní oblečení a s vervou se pustily do Zumby, Pilates nebo na trampolíny.

I když se blíží konec února, tak přece jen ještě spousta z nás ještě po Vánocích cítí pozůstatky cukroví, bramborového salátu a řízků, takže se nám zdál dobrý nápad si zasportovat pořádně a rozproudit energii do celého nového roku,” uvedla Marie Heřmanová, organizátorka

Každý, kdo o víkendu navštívil sportovní halu, odcházel sice s bolavými svaly, ale zároveň s pocitem splněného prvního úkolu v roce. Z připravených druhů cvičení si vybral každý. Středisko volného času Domeček si pro dnešní den připravil country tance, trampolínky, Pět tibeťanů a flexibary,” vyjmenovala Zdeňka Doležalová z Domečku.

Zájem byl veliký. “Účastníků bylo více, než jsme čekali, účastnily se děti, maminky i pár seniorek, takže to mělo velký ohlas,” řekl Jan Dufek, vedoucí provozu společnosti Kultura a sport, která na akci pořádala cvičení seniorů.

Na účastníky Rodinného zápolení čeká letos jedenáct akcí, budou například poznávat město, vařit, bát se nebo obdarovávat zvířátka. “Máme přes 250 přihlášených rodin, kolem 200 se nám přihlásilo elektronicky, přes 50 se přihlásilo přímo na akci,” doplnila organizátorka.
Další rodiny se mohou stále hlásit prostřednictvím webu nebo papírových přihlášek přímo při dalších akcích.

 

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

City information centre

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Call for free:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Supported from the European Regional Development Fund
Regional Operational programme of North-West Cohesion Region
„Vision ends up being a dream“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz