eChomutov - Britský hudebník Justin Lavash vystoupí ve Stradě
You are here: eChomutov > news from Chomutov > Culture > Britský hudebník Justin Lavash vystoupí ve Stradě
Wednesday, 18 February 2015

Britský hudebník Justin Lavash vystoupí ve Stradě

Fanoušci kvalitní hudby, kteří se nebojí překračovat žánrové hranice, by neměli chybět 21. února v kavárně Strada. Právě zde vystoupí britský hudebník Justin Lavash, který se proslavil spoluprací s řadou českých umělců i svými autorskými deskami. Během večera se představí také Tomáš J. Holý s inspirací od mistrů perkusivní akustické kytary.

Zatím poslední album Justina Lavashe se jmenuje 25 Years a odkazuje k délce kariéry původem britského hudebníka. Během čtvrtstoletí, které strávil na jevišti s kytarou, se Lavash nebál kombinovat ve své hudbě prvky folku, blues, country i funku. Díky jeho nesnadnému zaškatulkování mohl spolupracovat s celou řadou silných a svébytných uměleckých osobností, jako například s Lenkou Dusilovou, Monikou Načevu či Beatou Hlavenkovou. Nyní Justin Lavash představí své sólové dílo.

Koncert se koná v sobotu 21. února od 20 hodin ve Strada Café. Lístky na koncert je možné zakoupit v předprodeji v kavárně Strada za 100 korun.

Foto: Justin Lavash. / Zdroj: www.bandzone.cz/justinlavash

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

City information centre

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Call for free:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Supported from the European Regional Development Fund
Regional Operational programme of North-West Cohesion Region
„Vision ends up being a dream“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz