eChomutov - Ten píše to a ten zas tohle, poznají návštěvníci besedy
You are here: eChomutov > news from Chomutov > Invitations > Ten píše to a ten zas tohle, poznají návštěvníci besedy
Wednesday, 11 January 2017

Ten píše to a ten zas tohle, poznají návštěvníci besedy

Se spisovateli Miloněm Čepelkou a Josefem Pepsonem Snětivým se mohou Chomutované setkat při zajímavé literárně-hudební besedě Ten píše to a ten zas tohle.

Ta se uskuteční 25. ledna od 17 hodin v knihovně. Oba autoři tam představí své knižní novinky i starší knihy prozaické i poetické tvorby. Po skončení besedy bude dostatek času na otázky publika i na autogramiádu.

Josef Pepson Snětivý (1973) vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, ale jeho celoživotní vášní je hudba, které se věnuje coby saxofonista, klávesista, zpěvák, skladatel a textař – v současnosti zejména sólově s pořadem Na vlnách tónů a slov. Po třicítce se obrátil také k literatuře, přičemž se profiluje coby prozaik, básník, publicista a překladatel. Do knih se ponořil ještě více tím, že se v roce 2010 stal majitelem a jednatelem Nakladatelství ČAS. Stále se také věnuje svému původnímu povolání, tedy výuce angličtiny a překladům z češtiny do angličtiny a naopak. Miluje nejen hudbu a literaturu, ale rovněž výtvarné umění, architektonické památky, historii a sport - zejména fotbal a dálkové běhy.

Miloň Čepelka (1936) vystudoval Vysokou školu pedagogickou v Praze (český jazyk a literatura), krátce pracoval jako učitel a poté jako redaktor Československého rozhlasu. Je jedním ze zakládajících členů Divadla Járy Cimrmana. Je to herec, moderátor, šansoniér, textař, básník, prozaik, scénárista, dramatik… Šíře jeho záběru připomíná génia, kterého pomohl objevit.

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

City information centre

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Call for free:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Supported from the European Regional Development Fund
Regional Operational programme of North-West Cohesion Region
„Vision ends up being a dream“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz