eChomutov - Hokej, fotbal, florbal aneb kde se bude sportovat o víkendu?
You are here: eChomutov > news from Chomutov > Zprávy z Chomutova > Uplynulé pozvánky > Hokej, fotbal, florbal aneb kde se bude sportovat o víkendu?
Friday, 21 March 2014

Hokej, fotbal, florbal aneb kde se bude sportovat o víkendu?

Víkendy už tradičně nabízejí mnoho zábavy pro všechny milovníky sportu. Ti se tentokrát mohou vydat hned na tři zajímavé zápasy. Už dnes se totiž Piráti Chomutov postaví Kladnu. Zítra bude FC Chomutov bojovat o body s Kolínem. A v sobotu večer mohou florbalisté dokončit první krok za postupem do 1. ligy, který načali v Opavě. 

Extraliga ledního hokeje: Piráti Chomutov vs. Rytíři Kladno – SD Aréna 21. března od 17 hodin 30 minut

Zápasy ve skupině o udržení zatím příliš vzrušení nenabízejí. Ovšem souboj s Kladnem by neměl postrádat náboj. Piráti se totiž s Rytíři setkají v následujících týdnech častěji, než by sami chtěli. Oba týmy totiž čeká barážové měření sil s prvoligovou Mladou Boleslaví a Olomoucí. Vzájemný zápas tak může hodně napovědět o pirátských akciích před bojem o udržení. V sestavě Pirátů se objeví i kadaňské posily Gajovský, Havel a Šulák.

Česká fotbalová liga: FC Chomutov vs. FK Kolín – Fotbalový stadion 22. března od 10 hodin 15 minut

Dva zápasy, šest bodů. To je jarní bilance FC Chomutova. Parta pod dohledem Robertem Vágnerem sice tápala v přípravě, ale se začátkem ČFL se probudili především chomutovští střelci. V úvodních dvou zápasech se trefili celkem sedmkrát. Teď do Chomutova přijede aktuálně druhý tým tabulky. Pokud by Chomutovští proti Kolínu uspěli, dostanou se jediný bod za něj a tedy doslova na dohled prvnímu místu.

Florbal 2. liga: FbC 98 Chomutov S.K. P.E.M.A. Opava – Městská sportovní hala 22. března od 19 hodin

Před týdnem udělali hráči FbC 98 Chomutov první krůček k postupu o ligu výše, když na v Opavě přehráli domácí florbalisty 10:9 až po trestném střílení. Opava se však ukázala jako tvrdý protivník, a tak zřejmě i druhý zápas bude napínavou florbalovou bitvou. V brance Chomutova se opět představí Jan Vlček, který byl vyhlášen nejlepších hráčem FbC 98 v úvodním zápase série. Pokud Chomutov v sobotu proti Opavě neuspěje, bude následovat rozhodující zápas v neděli 23. března od 10 hodin opět ve sportovní hale.

Ilustrační foto. / Autor: Stanislav Král. 

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

City information centre

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Call for free:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Supported from the European Regional Development Fund
Regional Operational programme of North-West Cohesion Region
„Vision ends up being a dream“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz