eChomutov - Živý přenos konference přinese novinky ze San Francisca
You are here: eChomutov > news from Chomutov > Zprávy z Chomutova > Uplynulé pozvánky > Živý přenos konference přinese novinky ze San Francisca
Friday, 06 June 2014

Živý přenos konference přinese novinky ze San Francisca

Přímý přenos největší konference společnosti Google ze San Francisca, díky které se uživatelé služeb tohoto internetového giganta dozví chystané novinky na následující období, mohou shlédnout návštěvníci Google I/O Extended 2014.

Pro účastníky bude připraven zábavný doprovodný program, občerstvení a po skončení bude možná diskuse na témata zmíněná v samotné konferenci. Akce není věkově omezena. Zúčastnit se mohou jak studenti, kteří často s technologiemi pracují a v budoucnu jistě pracovat budou, tak třeba i senioři zajímající se o internet a moderní technologie.

Chomutovské I/O Extended se bude konat 25. června v DDM Chomutov od 17.30.
A na co se letos mohou návštěvníci těšit? To je zatím ve hvězdách. Google je znám svým tajnůstkařením do poslední chvíle.

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

City information centre

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Call for free:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Supported from the European Regional Development Fund
Regional Operational programme of North-West Cohesion Region
„Vision ends up being a dream“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz