eChomutov - Děti z chomutovské ZŠ Školní soutěžily v soutěži Talenty pro firmy
You are here: eChomutov > news from Chomutov > Zprávy z Chomutova > Děti z chomutovské ZŠ Školní soutěžily v soutěži Talenty pro firmy
Tuesday, 29 November 2016

Děti z chomutovské ZŠ Školní soutěžily v soutěži Talenty pro firmy

9. listopadu 2016 se u příležitosti konání „Výstavy Vzdělávání 2017“, kterou pořádala Okresní hospodářská komora v Chomutově, uskutečnilo krajské kolo soutěže TALENTY PRO FIRMY „T – PROFI“.  

Pět větších měst zde reprezentovala družstva složená ze šesti chlapců - třech žáků 5. tříd ZŠ a třech středoškoláků. Chomutov statečně hájili žáci ZŠ Školní, kteří se se svými staršími kamarády umístili na krásném 3. místě. Byl to Šimon Sedláček z 5.A, Petr Janoušek z 5.C a Daniel Kratochvíl z 5. D.

Žáci museli postavit v rámci tří hodin stroj, který bude při spuštění tisknout . Stroj stavěli ze stavebnice Merkur podle přiloženého návodu, který se sám skládal ze 13 dílčích návodů. Protože šlo opravdu o dost těžký úkol, museli se se svými radami zapojit i jejich učitelé.

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

City information centre

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Call for free:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Supported from the European Regional Development Fund
Regional Operational programme of North-West Cohesion Region
„Vision ends up being a dream“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz