eChomutov - Sport
You are here: Sport

Aquasvět Chomutov

Aquasvět nabízí návštěvníkům desítky různých vodních atrakcí. V bazénu rekreační části mohou lidé vyzkoušet divokou řeku, masážní trysky, houpací bazén, skluzavku, masážní sedací lavice s bublinami, šplhací síť, vodní stěnu, masážní lehátka s bublinami, perlivý gejzír, vodní zvon, vodopády nebo vodní dělo.  Samostatnou vodní plochu tvoří whirlpool a dětské brouzdaliště s klouzačkou ve tvaru pirátské lodě.

Ice stadium

Active sports: 2x weekly public skating Courses in skatingRenting the ice rink for the public and organizations.

Atletický stadion

Letní stadion je tvořen fotbalovým hřištěm, atletickým stadionem a in-line dráhou pro bruslaře. Atletický stadion poskytuje zázemí pro disciplíny jako je hod diskem, kladivem a oštěpem, vrh koulí, skoky do dálky, do výšky a o tyči. Běžecký ovál je dlouhý 300 metrů a v části u tribuny pro diváky je vybudována stometrová dráha na sprint.

Fotbalový stadion

Letní stadion je tvořen fotbalovým hřištěm, atletickým stadionem a in-line dráhou pro bruslaře. Fotbalové hřiště s vyhřívaným přírodním trávníkem odpovídajícím rozměrům UEFA 105 x 68 m je po všech stranách obklopeno tribunami, které poskytují místo pro zhruba 4 800 sedících diváků.

City sports hall

Active sports: Large hall 44 x 22 m, small hall 30 x 17 m, indicator light, capacity 2300 spectators  Exercising: physical training for women, exercising parents with children, exercise for seniors, dumping Sports: volleyball, basketball, handball, footsal, floorball, tennis, judo, wrestling ? possibility to rent both halls to the public. Qualifying matches of the Czech representative teams in all indoor sports, public tournaments, tournaments for primary schools, secondary schools. The possibility of organizing concerts and exhibitions.

Sports Hall Březenecká

This sports hall has a gymnasium of 42 x 24 m which can be divided into 3 courts. It offers a fit centre with qualified instructors and sales of sports nutrition, mirrored hall, hall for table tennis and classical solarium. An auditorium for 300 seats is available to viewers. 
In the hall there also are held exercising programs for women and for parents with children.

Bungee jumping

Nad řekou Hačka u Chomutova je k dispozici nejvyšší bungee jumping a Kieneova houpačka v ČR. Most se nachází v ulici Elišky Krásnohorské a je vysoký neuvěřitelných 62 metrů.

Tomáš ze Štítného Multipurpose Sporting Facility

Tomáš ze Štítného Multipurpose Sporting Facility OF Possibility to rent 3 outdoor playgrounds or the whole sporting facility.

In-line dráha v Bezručově údolí

Šest kilometrů jízdy na kolečkových bruslích po novém hladkém povrchu jistě ocení návštěvníci Bezručova údolí. In-line dráha vede po celé délce údolí, pohlcuje jí okolní příroda. Tato dráha je v Chomutově jediná, která je vzdálená od smogu z projíždějících automobilů, sportovci se tedy mohou při svém výkonu zhluboka nedechnout čerstvého vzduchu. 

Athletic Association Veros Chomutov

The offer for tourists: hire of courts for volleyball, tennis, beach volleyball, playground for leisure activities, table tennis, playground, barbecue and refreshment, an excellent cuisine, bar in the clubroom.

  • «
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  Next 
  •  End 
  • »

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

City information centre

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Call for free:

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Supported from the European Regional Development Fund
Regional Operational programme of North-West Cohesion Region
„Vision ends up being a dream“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz