eChomutov
You are here: eChomutov

ХОМУТОВ — ЦЕЛЬ ВАШЕГО ОТПУСКА

Хомутов — не только идеальное место для проведения отпуска, но и город, из которого вы можете отправиться в массу познавательных походов. Активным туристам он предлагает адреналин и отдых на берегу уникального Квасцового озера (Каменцове езеро), семьям с детьми — образовательную прогулку по самому большому в Чехии Подкрушногорскому зоопарку, велосипедистам и любителям роликов — гладкие трассы по природной жемчужине — Долине Безруча (Безручово удоли). Окрестности Хомутова всем отдыхающим предлагают множество достопримечательностей и природных красот.

Kamencové jezero Bezručovo údolí Podkrušnohorský zoopark

eChomutov TV

Новости из Хомутов

 • Новости

 • Společně tvoříme Chomutov

  Written on 24.06.2017 10:45
  Společně tvoříme Chomutov Ještě dnes a zítra můžete na stránkách www.naschomutov.cz hlasovat pro některý z projektů, které byly občany Chomutova navrženy k realizaci pro lepší život v Chomutově.
 • Pohlednice Kamencového jezera

  Written on 24.06.2017 10:27
  Pohlednice Kamencového jezera Máte rádi staré pohlednice, ze kterých můžete číst, jak naše okolí vypadalo před lety? Ve spolupráci s Oblastním muzeem jsme pro vás připravili 3 pohledy Kamencového jezera dle starých pohlednic. Přijďte se na ně podívat a vybrat si tu, která…
 • Chomutovské krušení přivítalo tisícovku horníků

  Written on 19.06.2017 09:20
  Chomutovské krušení přivítalo tisícovku horníků Téměř tisícovka horníků z mnoha českých měst i zahraničí se sjelo do Chomutova při Chomutovském krušení. Ti všichni v průvodu ukázali veřejnosti své uniformy, prapory i další symboly. V rámci bohatého programu bylo slyšet několik hornických sborů.
 • Chomutov láká na stovku parních lokomotiv a historických vagónů

  Written on 19.06.2017 08:49
  Chomutov láká na stovku parních lokomotiv a historických vagónů Chomutov získal na léto významné turistické lákadlo. Městu se podařilo vyjednat sezonní zpřístupnění železničního depozitáře Národního technického muzea. Depozitář, který ukrývá nádherné parní lokomotivy a další železniční vozy, bude mít otevřeno od čtvrtka do neděle v čase od 10.00 do…
Zobrazit více zpráv

Что происходит?

 • Новости

 • кино

 • Выставки

Webkamery

Doporučujeme

eChomutov na Facebooku

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

ГОРОД ИНФОРМАЦИОННЫЙ ЦЕНТР

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Инфолиния бесплатно::

800 100 473

e-mail: info@echomutov.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz