eChomutov - Dotek Orientu tentokrát předvedl vzácné hosty
You are here: eChomutov > новости Хомутова > Культура > Dotek Orientu tentokrát předvedl vzácné hosty
23.02.2015

Dotek Orientu tentokrát předvedl vzácné hosty

Příznivci orientálních tanců si už zvykli, že uprostřed studené zimy je zahřeje Dotek Orientu. Nejinak tomu bylo i v tomto roce. „Opět se zde představí amatérské i profesionální tanečnice a děvčata, co se učí tančit ve Středisku volného času Domeček. Je to takové příjemné setkání všech, kteří mají rádi orientální tance,“ řekla organizátorka Lenka Tomášová.

Dotek Orientu i tentokrát předvedl mnohostrannost orientálních tanců. „Dnes můžeme opět nabídnout folklorní tance i jejich moderní variantu,“ potvrdila Lenka Tomášová a róby tanečnic, z nichž některé vypadaly jako z pohádky Tisíce a jedné noci a jiné se nebály džínoviny, jí daly za pravdu.

Oproti předchozím letům představil Dotek Orientu tentokrát i vzácné hosty. Bollywoodský tanec předvedla tanečnice Barya. „Barbora Slámová je mnohonásobná vítězka řady soutěží u nás i v zahraničí,“ připomněla Tomášová. Perličkou na závěr bylo vystoupení Osamy Mimi Faraga, jehož tanec s pestrobarevnými suknicemi znají i všichni diváci pořadu Československo má talent.

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

ГОРОД ИНФОРМАЦИОННЫЙ ЦЕНТР

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Инфолиния бесплатно::

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz