eChomutov - Exhibice Simony Stašové a Michala Dlouhého v divadle
You are here: eChomutov > новости Хомутова > Pozvánky > Exhibice Simony Stašové a Michala Dlouhého v divadle
05.04.2016

Exhibice Simony Stašové a Michala Dlouhého v divadle

Italskou komedii, kterou v 80. letech minulého století proslavily ve světě filmu světoznámé herecké osobnosti Alberto Sordi a Monica Vitti, převedlo před rokem na české jeviště Divadlo ABC.Komedie Vím, že víš, že vím je ovšem poněkud hořká, snoubí se v ní řada překvapení a zvratů s bouřlivými manželskými scénami, ale četné komické momenty střídají okamžiky, kdy člověka zamrazí. Zdánlivě jednotvárný život rodiny bankovního úředníka skrývá různá tajemství, jejichž odhalení leckdy zabolí. A protože jde o italský kus, nemůže v něm chybět ani milostná zápletka. Mužská část diváků si navíc odnese z divadla jedno poučení: nechceš-li se stát paroháčem, nedávej přednost fotbalu před manželkou.
Představení, které chomutovské divadlo uvede ve čtvrtek 7. dubna od 19 hodin, jako by bylo psané na tělo Simoně Stašové, která v něm předvádí excelentní temperamentní výkon. V souvislosti s touto divadelní hrou mimo jiné prohlásila, že odpovídá její nátuře - ostatně i její tři manželství byla „italská“, ať už doslova, s římským intelektuálem, nebo podle průběhu, s českými herci. V roli jejího manžela jí neméně zdařile sekunduje Michal Dlouhý, takže půjde nesporně o jeden z vrcholů letošní chomutovské divadelní sezóny.

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

ГОРОД ИНФОРМАЦИОННЫЙ ЦЕНТР

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Инфолиния бесплатно::

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz