eChomutov - Třeťáci byli na výletě u vojáků
You are here: eChomutov > новости Хомутова > Zprávy z Chomutova > Třeťáci byli na výletě u vojáků
15.06.2016

Třeťáci byli na výletě u vojáků

Třeťáci ze základní školy Kadaňská vyjeli na třídní výlet do Vojenského útvaru Hrušovany. Pro děti bylo připraveno plno atraktivních úkolů.Zkoušely si plynové masky i vojenské oblečení, skládaly pušku, dělaly testy zdatnosti. Také si zastřílely ze vzduchovky, hodily gumovým granátem a hledaly pod vojenskou plachtou schovaná písmenka. 

Největší úspěch však sklidila ostrá jízda ve vojenských autech. Za splněný úkol žáci dostávali písmenko, které se vepisovalo do tabulky. Při splnění všech úkolů je čekalo rozšifrování vzkazu, kde našli poklad. Dalo to práci, ale našli ho. V podzemí za pomocí čelovek a baterek nalezli truhlu s překvapením. Byli pak odměněni sladkostmi, puzzle a vystřihovánkami s vojenskou tématikou. Také na ně čekala pizza jako netradiční oběd.

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

ГОРОД ИНФОРМАЦИОННЫЙ ЦЕНТР

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Инфолиния бесплатно::

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz