eChomutov - Rekreační centrum Hřebíkárna
You are here: Культура > культурных объектов > Rekreační centrum Hřebíkárna

Rekreační centrum Hřebíkárna

  • Описание

  • Фотогалерея

  • Карта

Контакты

улица
Bezručova 5877
Почтовый индекс и город
430 03 Chomutov
телефон
474 341 404
Факс
Неизвестно
info@hrebikarna.cz
www
http://www.hrebikarna.cz

Rekreační centrum Hřebíkárna bylo otevřeno v polovině roku 2012. Je novým, moderním a příjemným místem pro posezení, rekreaci, pro pořádání soukromých i firemních akcí.

Dostupnost:

Centrum je umístěno v příjemném prostředí u vstupu do Bezručova údolí, které je nejhlubším a nejdelším údolím Krušných hor. V roce 2002 bylo vyhlášeno přírodním parkem. Údolím protéká řeka Chomutovka a vede naučná turistická stezka a cyklostezka, jež je spojnicí s dalšími zajímavými místy v Krušných horách.  V zimě je stezka ideální běžkařskou tratí.

Kapacita:

13 dvoulůžkových pokojů s možností 1-2 přistýlek a 2 apartmány pro 2-6 osob, vše se sociálním zařízením. Pokoje i apartmány jsou vybaveny TV, pokoje mají k dispozici lodžie s posezením.

Vybavení objektu:

Restaurace, kavárna s dětským koutkem, venkovní posezení s dětským hřištěm, uzavřený salonek vybavený dataprojektorem a plátnem, fitness centrum se sportovním programem pro dospělé i děti, sauna, možnost připojení k internetu v celém areálu, možnost pořádání oslav v kavárně (i dětských), prostory pro pořádání svateb, firemních i soukromých akcí, svatby s kočárem taženým koňmi, kulturní a společenské akce (koncerty, hudební setkání, programy pro děti, přednášky atd.).

Domácí mazlíčci:

Domácí zvířata jsou povolena za příplatek 100 Kč/noc.

 

Фотогалерея

Схема проезда

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

ГОРОД ИНФОРМАЦИОННЫЙ ЦЕНТР

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Инфолиния бесплатно::

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz