eChomutov - Sport
You are here: Спорт

Aquasvět Chomutov

Aquasvět nabízí návštěvníkům desítky různých vodních atrakcí. V bazénu rekreační části mohou lidé vyzkoušet divokou řeku, masážní trysky, houpací bazén, skluzavku, masážní sedací lavice s bublinami, šplhací síť, vodní stěnu, masážní lehátka s bublinami, perlivý gejzír, vodní zvon, vodopády nebo vodní dělo.  Samostatnou vodní plochu tvoří whirlpool a dětské brouzdaliště s klouzačkou ve tvaru pirátské lodě.

Зимний стадион

Активные занятия спортом:2 раза в неделю катание на коньках для общественности

Atletický stadion

Letní stadion je tvořen fotbalovým hřištěm, atletickým stadionem a in-line dráhou pro bruslaře. Atletický stadion poskytuje zázemí pro disciplíny jako je hod diskem, kladivem a oštěpem, vrh koulí, skoky do dálky, do výšky a o tyči. Běžecký ovál je dlouhý 300 metrů a v části u tribuny pro diváky je vybudována stometrová dráha na sprint.

Fotbalový stadion

Letní stadion je tvořen fotbalovým hřištěm, atletickým stadionem a in-line dráhou pro bruslaře. Fotbalové hřiště s vyhřívaným přírodním trávníkem odpovídajícím rozměrům UEFA 105 x 68 m je po všech stranách obklopeno tribunami, které poskytují místo pro zhruba 4 800 sedících diváků.

Городской спортзал

Активные занятия спортом:Большой зал 44 x 22 м, малый зал 30 x 17 м световой указатель, вместимость 2 300 зрителей.

Тренировки: двигательные курсы для женщин, упражнения для родителей с детьми, упражнения для пожилых людей, дампинг

Спортивный зал Březenecká

Спортзал имеет гимнастический зал 42 x 24м, который можно разделить на 3 корта. Предлагает тренажёрный зал с квалифицированными тренерами и продажей спортивного питания, зеркальный зал, зал для настольного тенниса и классический солярий. В распоряжении зрителей зрительный зал на 300 мест. В зале проходят тренировочные программы для женщин и родителей с детьми.

Bungee jumping

Nad řekou Hačka u Chomutova je k dispozici nejvyšší bungee jumping a Kieneova houpačka v ČR. Most se nachází v ulici Elišky Krásnohorské a je vysoký neuvěřitelných 62 metrů.

универсальный спортивный ареал, ул. Tomáše ze Štítného

Возможность аренды 3-х открытых игровых площадок или всего ареала

 

In-line dráha v Bezručově údolí

Šest kilometrů jízdy na kolečkových bruslích po novém hladkém povrchu jistě ocení návštěvníci Bezručova údolí. In-line dráha vede po celé délce údolí, pohlcuje jí okolní příroda. Tato dráha je v Chomutově jediná, která je vzdálená od smogu z projíždějících automobilů, sportovci se tedy mohou při svém výkonu zhluboka nedechnout čerstvého vzduchu. 

Спортивное общество Veros Chomutov

Предложение для туристов:аренда кортов для волейбола, ногобола, тенниса, пляжного волейбола, площадки для мероприятий свободного времени, настольный теннис, детский уголок, гриль и закусочная, отличная кухня, бар в клубе.

 

O Chomutově

Logo města Chomutova
Chomutov je ideálním místem pro trávení dovolené. Turistům nabízí adrenalin i odpočinek na Kamencovém jezeře, rodinám poznání v Podkrušnohorském zooparku, cyklistům a milovníkům in-line stezku Bezručovo údolím. Okolí Chomutova je plné památek a přírodních krás.

ГОРОД ИНФОРМАЦИОННЫЙ ЦЕНТР

znak ticU Městských mlýnů 5885
430 01  Chomutov

Инфолиния бесплатно::

800 100 473

e-mail: infocentrum@chomutov-mesto.cz

NUTS2 Severozápad Evropská unie
Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
„Vize přestane být snem“
www.europa.euwww.nuts2severozapad.cz